למה כדאי לעשות גיבוי לעסק בענן?


אבטחה צמודה: למה כדאי לעשות גיבוי לעסק בענן?

 
איך תשמרו על הנכס החשוב ביותר בעסק שלכם? הכירו את אפשרות הגיבוי המתקדמת לכל המידע והנתונים העסקיים, מכל מקום ובכל זמן
 
רובן המוחלט של סביבות העבודה בהן פועלים עסקים בעולם הטכנולוגי של היום, תלוי במידע שמרכיב אותן או מיוצר בהן. מדובר בכמויות אדירות של נתונים שמתעדכנים ומשתנים באופן יומיומי, החל מנתוני לקוחות ועד לקבצים שיוצרים העובדים לצורך פעילות רציפה. במקרים רבים המידע הזה הופך לנכס המשמעותי ביותר שיש לעסקים, וכל גניבה או אובדן שלו עלולים להוביל לנזק בלתי הפיך. למרות זאת, חלק מהעסקים מתקשים או פשוט שוכחים להקדיש לגיבוי המידע את תשומת הלב הראויה.

 

כונן או ענן - למה כדאי לעשות גיבוי לעסק בענן ולא להסתפק בחלופות?

 
גיבוי הוא תהליך הכרחי למצבים בהם מידע שנמחק מצריך שחזור. למרבה הצער, בשנים האחרונות כבר הוכח שלא כל צורת גיבוי מוכחת כיעילה ברגע האמת. אם בעבר עסקים הסתפקו בגיבוי על גבי כונן חיצוני למשל, פריצות, תקלות או אפילו שריפות והצפות הצליחו לפגוע גם באותם פתרונות גיבוי. נוספת לכך גם העובדה שלצורך גיבוי מלא ויעיל נדרשת תחזוקה שוטפת, שלא תמיד מבוצעת אפילו במצבים בהם העסק לא מתמודד עם פגיעות בזדון או אסונות טבע.

שירותי ענן

גיבוי בענן- הפתרון היעיל ביותר בזמן אמת

על רקע כל האתגרים הללו, גיבוי עסקי בענן הפך לפתרון המוביל בעבור חברות ועסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם. מדובר בפתרון חדשני שמאפשר לגבות ולשתף מידע ממחשבים ושרתים באופן אוטומטי, מתוזמן ומאובטח, ישירות לענן וללא תלות במיקום או בזמן. אלה כמה מיתרונותיו העיקריים:

 
  •  שמירה והגנה מיטבית על קבצים מכל מקום - גיבוי עסקי בענן מעניק אפשרות סנכרון ושיתוף קבצים ותיקיות מהמחשב ישירות לענן מאובטח ומוצפן, עם יכולת גישה אליהם מכל מקום בעולם. מדובר בפתרון פשוט, נגיש ונוח, שגם חוסך זמן יקר.

 
  • גמישות מרבית צמיחה עסקית לא מחייבת כניסה להוצאות לא נחוצות. תוכלו לרכוש רישיונות ונפח לפי הצורך ובהתאם לכמות המחשבים או השרתים שלכם, ולהוסיף או להפחית בנפחים וברישיונות ללא בעיה.
     
  • חיסכון חודשי לעסק - להבדיל מפתרונות יקרים שמצריכים ציוד, תחזוקה וידע מקצועי, גיבוי בענן מעניק את הפתרון הנוח ביותר בעלות חודשית אטרקטיבית וקבועה. מאחר שמדובר בתהליך אוטומטי ולא ידני הוא חוסך גם זמן, ומאפשר לכם לנתב משאבים לאפיקים הנכונים. 
​    

גיבוי בענן
חיסכון בכסף, חיסכון בזמן יקר ובעיקר חיסכון בדאגות
 

 
  • מענה מתקדם לצורכי העסק - שירות הגיבוי העסקי בענן של בזק הוא רק אחד מתוך סל מתקדם של שירותים בענן שמיועד לעסקים. השירות כולל רישיון ייעודי המאפשר גיבוי קבצים, שרתים, מחשבים, תוכנות עסקיות ועוד, באמצעותו תוכלו לגבות ולאחסן את המידע העסקי בענן המאובטח של בזק. בנוסף, השירות גם מאפשר שיתוף וסנכרון של כל המידע העסקי במקום אחד, מכל מחשב ושרת בעסק.
   
  • אפשרות לגבות הכול נתונים עסקיים מפוזרים במקומות רבים, ולא תחומים רק לקבצים מסוג מסוים. שירותי הגיבוי העסקי בענן של בזק יכולים לגבות אפילו תיבות דואר אלקטרוני שנמצאות בעבודה, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא שכחתם לגבות דבר.
   
  • אפשרות "לחזור אחורה בזמן"- זקוקים לגרסת גיבוי קודמת? אין שום בעיה. שירות גיבוי עסקי בענן של בזק מאפשר באופן בלעדי ליהנות מפעולת שיחזור מהירה של כל 30 הימים האחרונים בגרסאות הגיבוי הקודמות שהועלו לענן בכל רגע.
  
  • תוכלו לעשות זאת לבדגיבוי המידע באמצעות הענן של בזק נעשה בלחיצת כפתור פשוטה, בפורטל ידידותי בשפה העברית. הפשטות של התהליך מאפשרת לכל בעל עסק לנהל קבצים ותיקיות ללא שום בעיה, בעזרת ממשק ניהול מתקדם שהופך את הגיבוי ממטלה מעיקה לפעולה שאי אפשר לוותר עליה.
   

דואגים למידע העסקי שלכם? גם אנחנו. הצטרפו עוד היום לעסקים שכבר נהנים מהגיבוי העסקי של בזק, ותיהנו מפתרון חדשני שמאפשר לגבות ולשתף מידע מהעסק ישירות לענן בזק. גיבוי אוטומטי, מתוזמן ומאובטח, שחוסך לכם בעלויות, בזמן יקר ובדאגות.שדרגו את העסק שלכם והצטרפו למרכזיית IP Centrex >>