מערכת חכמה שמצילה עסקיםקבלת התרעות ומניעה בזמן אמת של תקלות, שריפה ואף פריצה לעסק. כך תוכלו לשלוט בעסק בקלות מכל מקום בעולם- בלחיצת כפתור

 

אחרי שהאינטרנט והסמארטפון חוללו מהפכות ששינו את האופן שבו אנחנו מתקשרים, מומחים מעריכים שאנחנו נמצאים בראשיתה של מהפכה נוספת – כניסת "האינטרנט של הדברים" לחיינו. על פי ההערכות, בשנים הקרובות יותר ויותר מכשירים ואביזרים שאנחנו משתמשים בהם בכל יום יתחברו לרשת האינטרנט ויאפשרו לנו שליטה טובה יותר בבתים שלנו וגם בעסקים שאנחנו מנהלים.
אם לדוגמה אתם מנהלים מכולת או בית מרקחת שכונתי, תקלה במקררים יכולה לגרום נזק משמעותי לסחורה שעלול גם לעלות לכם הרבה מאוד כסף. אולם כיום ניתן, באמצעות שירותים מתקדמים כמו "עסק חכם" של בזק, לחבר את המקררים למערכת התרעות שתדווח לכם בזמן אמת על כל שינוי לא צפוי בטמפרטורה במקררים.


המהפכה הבאה בעולם העסקים כבר כאן – מוכנים לקחת בה חלק?

וזאת רק ההתחלה: בעסק ניתן להתקין גלאים נוספים להצפות, לשברים בזכוכיות, לעשן, להסתת וילונות וכן להזזה של דלתות, חלונות, ארונות וכספות. הגלאים האלו מספקים התרעות בזמן אמת למחשב ולטלפון החכם ויכולים לעזור לכם להתכונן בצורה טובה יותר לבעיות כמו פריצות, גניבות של העובדים מתוך הקופה או אפילו מקרי שוד. החיישנים לדוגמה יוכלו להתריע בזמן אמת לבעל העסק במקרה שהורגשה תנועה בקופה בלי שבוצעה עסקה.


מוכנים להפוך את העסק שלכם לחכם יותר? שדרגו את העסק שלכם והצטרפו לאלפי לקוחות "העסק החכם" של בזק לעסקים


 

חיסכון משמעותי בהוצאות ובאנרגיה

אחד האתגרים המורכבים ביותר לעסקים במדינה עם מזג אוויר כל כך לא צפוי כמו שלנו, היא קירור וחימום של העסק בלי להגיע להוצאות גבוהות מדי על החשמל. כאשר הופכים את העסק לחכם, ניתן להתקין בו חיישנים שבוחנים את הטמפרטורה ואת אחוזי הלחות בכל עת ומכוונים את המיזוג בהתאם למידות החום הרצויות בכל חדר. כך תוכלו להבטיח טמפרטורה אופטימלית בכל אזור בעסק – תוך חיסכון משמעותי בעלויות האנרגיה.


לדעת בזמן אמת על כל תקלה – מכל מקום


מערכת ניהול האקלים גם מסייעת לשמור על טמפרטורה נעימה באזורים שונים בעסק וגם נחשבת כפתרון נוח ופשוט לשמירה על טמפרטורה מסוימת במקומות שבהם שינוי במידות החום עלול לגרור איתו גם נזק כלכלי – כמו לדוגמה במשאיות שמובילות מוצרים בקירור, בגלידריות שמאחסנות כמות גדולה של מוצרי חלב או במחסני מזון ותרופות.

 

אילו עוד יתרונות יש לניהול עסק חכם?

מערכת לניהול עסק חכם תסייע להפיק את המרב מניהול העסק שלכם בכמה מובנים שכדאי להכיר:
 
  • ניהול העסק מכל מקום בעולםהרבה דברים לא צפויים יכולים לקרות בעסק כשאתם רחוקים ממנו – מהצפות, נזקים ותקלות ועד לפעילות עבריינית. החיבור למערכת התרעות בזמן אמת יסייע להיות בשליטה על כל מה שקורה בעסק – מכל מקום שבו תהיו.
  • תפעול פשוט – אתם לא חייבים להיות אשפי טכנולוגיה כדי לנהל את העסק החכם שלכם. ההתרעות על העסק מגיעות לאפליקציה ייעודית שמציגה לכם מידע ברור על כל ההיבטים החשובים בניהול העסק. המערכת יודעת להציג רק מידע רלוונטי והתרעות דחופות כדי שלא תהיו "מוצפים" באינפורמציה שאינה חיונית לכם.
  • חיבור למערכות קיימות – החיישנים החדשים יכולים להתחבר למערכות קיימות בארגון באופן פשוט לתפעול ולייצר התרעות ייחודיות בהתאמה אישית. אם לדוגמה אתם מנהלים בית מלון, ניתן לשדרג את מערכת הניהול הקיימת בעזרת חיישנים שיספקו התרעות על חדרים פנויים ותפוסים, על נוכחות בחדר ועל חשד לפריצות.


להתעדכן על מצב העסק – מכל מקום בעולם

 
  • התאמה אישית – כמובן שאתם לא חייבים להתקין חיישנים לכל דבר בעסק. אחד היתרונות הבולטים של מערכת "עסק חכם" היא היכולת להתאים אותה לצרכים הייחודיים שלכם. כך, אם אתם מנהלים בית מרקחת לדוגמה, ייתכן שהדבר החשוב לכם ביותר יהיה חיישני טמפרטורה למקררים, בעוד שבחנויות תכשיטים המטרה המרכזית תהיה לשפר את האבטחה באמצעות חיישנים רגישים באזורים אסטרטגיים.
  • מניעת תקלות תקשורת – חדר השרתים הוא במקרים רבים לב ליבו של העסק. חיישנים מתוחכמים יכולים לנטר את מצב השרתים בכל עת ולדווח בזמן אמת על תקלות בחשמל ובתקשורת. כך מנהל התקשורת יכול לטפל בתקלה עוד לפני שהעובדים הבחינו בה.