לקוחות בזק עוברים דירה
ונהנים מהטבות משתלמות במיוחד!

התקנה
חינם בבית
החדש

חודש
אינטרנט
חינם

חודש חינם
לנתב Be ומשפרי
גלישה

היתרונות במעבר דירה עם בזק

מעבר דירה קל ונוח
באמצעות נציג

חווית אינטרנט
עוצמתית ומהירה

שירות אמין
ומקצועי 24/7

מגוון פתרונות
לגלישת WiFi מקיפה

שאלות ותשובות

חשוב ליצור עמנו קשר כשבועיים לפני המועד המבוקש למעבר הדירה וניוד המספר. במידה ואתם בונים בית חדש, מומלץ לפנות אלינו בזמן תכנון הבית החדש ולפני בנייתו, כדי לתאם את השתית הנדרשת למתן שרותי תקשורת לפרטים נוספים לחצו כאן

במידה ובדירה אליה אתם עוברים פעל לאחרונה קו בזק, ייתכן ונוכל לחבר את הקו שלכם באופן אוטומטי. לשם כך יש צורך לברר:האם בדירה היה קו פעיל של בזק? מה מספרו? האם ידוע לכם מה שם הדייר שגר לפניכם בדירה? אגב, את הבדיקה הפשוטה תוכלו לבצע בעצמכם: אם אתם נמצאים בדירה החדשה, חברו מכשיר טלפון לשקע וחייגו 110* .במידה והושמעה הודעה מוקלטת עם מספר טלפון, מסרו לנציג השירות את המספר שהושמע.

בעת הגעת הטכנאי, חייב להיות נוכח בבית בעל הקו. במידה ובעל הקו אינו יכול להיות בכתובת החדשה בעת ביקור הטכנאי, יש להשאיר ייפוי כח מבעל הקו וצילום ת"ז שלו בידי אדם מעל גיל 18. בנוסף, יש להכין מראש את מכשיר הטלפון / המודם או הראוטר והפילטרים מהבית הישן. יש לחבר את המחשב ולהכין את שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם מספק האינטרנט שלכם, וזאת על מנת שהטכנאי יוכל לבדוק את תקינות קו האינטרנט שלכם בפועל. במסגרת ההתקנה הטכנאי יחבר את השקע הראשי בבית (השקע המחובר מארון בזק לבית). שימו לב: במידה ואזור החיוג שלכם משתנה בעקבות הקו, לא ניתן לבצע ניוד מספרים, וגם מספר הטלפון שלכם ישתנה. עליכם לעדכן את המפעיל הבינלאומי בדבר השינוי.

כמובן, יחד עם זאת בהזדמנות זו תוכלו להצטרף לחשבונית במייל או ב-SMS, גם לעזור לשמור על עולם ירוק יותר וגם לקבל את החשבון ישירות אל הדוא"ל או הטלפון הסלולארי שלך בטווח של שבועיים לפני מועד התשלום. להצטרפות לחשבונית במייל לחצו כאן

ימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00 , מועד ההתקנה הספציפי יימסר ע"י נציג השרות של בזק.

מעבר דירה ללקוח בזק קיים היא בעלות חד פעמית של 17.32 ₪ כולל מע"מ.

התקנת שקע נוסף בעת העברת קו טלפון עולה 101.19 ₪ כולל מע"מ.

ההודעות בתא הקולי נשמרות

הסיסמה נשמרת

לבזק מגוון סוגי ציוד שיאפשרו לכם גלישה בכל הבית, גם אם מדובר בבית גדול במיוחד ובמפלסים. חשוב לציין בשיחה עם נציג בזק האם ישנו ממ"ד/מפלסים בבית על מנת שנוכל להתאים לכם את הציוד הדרוש. לפרטים נוספים לחצו כאן.

לתשומת ליבכם, חשוב מאוד לארוז את הנתב/מודם בנפרד משאר הארגזים וביום המעבר, לקחת אותו אתכם ברכב וזאת על מנת שטכנאי בזק יגיע לביתכם, הציוד יהיה זמין ונגיש עבורכם.

לא. בזק תתקין את הקו והאינטרנט ונציגינו יעזרו לכם למקם את המחשב כך שתוכלו ליהנות מגלישה בכל הבית. בנוסף, לבזק מגוון פתרונות לגלישה מחדרי ממ"ד, בין מפלסים וגלישה אלחוטית. לפרטים נוספים לחצו כאן.

כן. במידה ואתם מעדיפים לפנות למוקד הטלפוני, יש להכין את פרטי המידע הבאים: שם מלא ומספר ת"ז של המנוי בבזק. פרטי הכתובת החדשה: יישוב, רחוב, מספר בית ומספר דירה. מועד מבוקש לניתוק הקו בכתובת הקודמת והעברתו אל הכתובת החדשה.

עוד שאלות ותשובות

טיפים למעבר דירה

הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הדרכה למעבר דירה קל מהיר ונוח

איך להרגיש בבית מהרגע הראשון?

0:57

איך מסדרים את ארון הבגדים?

0:56

איך אורזים את המטבח?

0:51


תוקף ההטבה 15.6.22-14.9.22, כפוף לתקנון , למגבלות הטכנולוגיות והתכנות תשתית, תנאי השירות והשכרת הציוד. התקנת השירות בכתובת החדשה ללא עלות (במקום 17.32 ₪).
התקנת Bfiber בחינם במידה וקיימת תשתית סיבים בבית הלקוח ובתשלום במידה ולא קיימת תשתית סיבים,
עכשיו במבצע התקנה במחיר מוזל, עד 31.08.22 דירה בבניין: 299 ₪ (במקום 450 ₪), דירה בצמוד קרקע: 599 ₪ (במקום 900 ₪).
     

 סגור

תודה על פנייתכם, נחזור אליכם בהקדם.

בואו נעבור דירה ביחד

התקשרו 1800-222-687
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

לא לקוחות בזק?

גלו איך מצטרפים