היתרי חפירה

 יזם/ קבלן / אזרח יקר, 

בהתאם לסעיף 36 לחוק הבזק התשמ"ב 1982 כל המתכוון לבצע עבודות חפירה
בעומק העולה על 50 ס"מ מחויב בקבלת היתר חפירה מחברת בזק.  

לנוחיותך לחץ כאן לקבלת טופס בקשה לקבלת היתר חפירה מבזק. לאחר מילוי הטופס במלואו
והשלמת המסמכים והתוכניות הנדרשות עליך להפנותו לבזק אל הגורמים הבאים



 
  • ביצוע עבודות חפירה בעומק העולה על 50 ס"מ מהווה עבירה על החוק. 
  • עבודת חפירה ללא קבלת היתר חפירה מבזק או שלא בהתאם לתנאים בהיתר החפירה שהתקבל מבזק, צפוי מבצע העבודה להיתבע ע"י בזק ולפצותה במלוא הנזק הכספי שיגרם לה, וזאת בנוסף לעצירה מיידית של המשך העבודה.   
  • להורדת טופס היתר חפירה לחץ כאן 
  •  למניעת אי נעימות נא הקפד לפעול על פי החוק ולקבל היתר חפירה כחוק מבזק.
אזור איש קשר כתובת טלפון דואר אלקטרוני
צפון מיכל אוליאל חלוצי התעשיה 6 מפרץ חיפה 04-6884718
0506778765
michalol@bezeq.co.il
דרום ירושלים יו"ש ויהודה ציונה פרץ רחוב כנפי נשרים 22, גבעת שאול, ירושלים 02-5395900
050-6779056
Tziona.Peretz@bezeq.co.il
דרום ירושלים יו"ש ויהודה אנה ספונוב רחוב כנפי נשרים 22, גבעת שאול, ירושלים 02-53955508
050-6778468
Ana.Safonov@bezeq.co.il
איזור אשקלון ועד בית קמה גלית תילא כהן (אשקלון והסביבה עד בית קמה). 02-5395334
050-6775626
Galit.TilaCohen@bezeq.co.il
דרום
מבית קמה ודרומה עד אילת
אלי בוקובזה שמריהו לוין 8 באר-שבע
בזק מחלקת תכנון
08-6463259
050-6775358
Eli.Bokovza@bezeq.co.il
ת"א נטשה נשא-חן בניין עזריאלי המשולש ת"א ק' 19 ח' 48 03-6268131 Natalya.NasaHan@bezeq.co.il
ת"א אולגה סגל בניין עזריאלי המשולש ת"א ק' 19 ח' 47 03-6268111 Olga.Segal@bezeq.co.il
ת"א קונסטנטין זונד בניין עזריאלי המשולש ת"א ק' 19 ח' 48 03-6268135 Zond.Konstantin@bezeq.co.il
מרכז רפי אלאלוף לזרוב 4 ראשל"צ 03-9553321 Rafi.Alaluf@bezeq.co.il
מרכז אפרים אליהו לזרוב 4 ראשל"צ 03-9553384
050-6777297
Efraim.Eliyaho@bezeq.co.il