בוקר טוב לאינטרנט החדש!

בזק משיקה את "Be" הנתב המהפכני והחדש, עם WiFi חכם, חווית סטרימינג באיכות 4K והגנת סייבר מקיפה
לפרטים והצטרפות

קהל נכבד עכשיו ממש נציג לכם נתב חדש

המחזמר - גרסת הנתב Be

עומר אדם וגידי גוב בשיתוף פעולה תיאטרלי במיוחד: השניים משתפים פעולה יחד בקמפיין המחזמר החדש של בזק, שכולל גם ביצוע מיוחד לשיר "בוקר טוב" הלקוח מתוך המחזמר 'עוץ לי גוץ לי', בהפקה שלא מביישת מיוזיקלס בלונדון או ניו יורק. מטרת הקמפיין היא לבשר את השקתו של "Be", הנתב החדש של בזק, פרי פיתוח עצמי של החברה, בעיצוב ייחודי ומרענן, שיהפוך את חווית הגלישה באינטרנט לאיכותית וטובה יותר.

המחזמר 'עוץ לי גוץ לי' עלה לראשונה בקאמרי בשנת 1965 וכיכבו בו שלל שחקנים גדולים כמו אריק לביא ז"ל (שגם ביצע את השיר "בוקר טוב"), שושיק שני, זאב רווח, שלמה וישנסקי ועוד. על הלחנים אחראי דובי זלצר ועל הבימוי יוסי יזרעאלי. בגרסה החדשה של בזק, לשיר 'בוקר טוב', מציג עומר אדם את כל מי שעמלו על המצאתו ויצירתו של הנתב החדש או בשמו Be. עומר אדם ממשיך ומפיץ את הבשורה החשובה אודות השקתו של הנתב המבשר שינוי ובוקר חדש של אינטרנט. את הפרסומת-מחזמר יביים רני כרמלי, תומר בירן יעבד מוזיקלית, ואפרים סידון ייקח חלק בכתיבת המילים. 

יפה הנתב הזה!

Be מעניק ללקוחות האינטרנט של בזק פתרון גלישה איכותי  ("Megabyte to the Couch") ומגיע עם- WiFi חכם שמאפשר גלישה אופטימלית איכותית ורציפה, הגנת סייבר מובנת, אפליקציה לניהול מרחוק, סטרימינג בצורה חלקה ובלי הפרעות גם בטכנולוגיית 4K  ובעיצוב חדשני ומגניב. 

 

בזק. להרגיש בבית