תאריך פרסום: 15/10/2007

מבצע בלעדי ללקוחות בזק:

קו טלפון נוסף בבית ב- 19.90 ₪


ביום ד' שעבר החלה בזק במבצע ייחודי ללקוחותיה: קו טלפון נוסף בבית בו דמי השימוש החודשיים מופחתים ל 19.90 ₪ בלבד, למשך תשעה חודשים. במסגרת המבצע המיוחד יהיה גם מחיר התקנת הקו הנוסף זול יותר באופן מובהק - 59.90 ₪ במקום 179.03 ₪.

בנוסף ייהנה הלקוח משירותי תא קולי, שיחה מזוהה– חינם למשך תשעה חודשים.

למבצע יכול  להצטרף כל לקוח אשר ברשותו לפחות קו טלפון אחד פעיל של בזק. המבצע צפוי להיות אטרקטיבי מאד, למשל, גם לעסקים קטנים, שכאשר לקוחות מנסים להשיג אותם והקו תפוס – עלולים אותם עסקים להיפגע מכך. קו טלפון נוסף, עשוי לפתור בעיה זו. ניתן להצטרף למבצע באמצעות מוקד השרות 199 של בזק, חנויות בזק-סטור, או אתר בזק באינטרנט www.bezeq.co.il.
 
 סמנכ"ל השיווק רן גוראון מדגיש כי בבתים רבים נוצר מצב שבו קו טלפון אחד לא יכול לענות לצרכי התקשורת  של כל בני הבית. "העובדה שחיוג באמצעות בזק הוא דרך ההתקשרות הזולה ביותר – מעודדת יותר ויותר אנשים להשתמש במכשיר הטלפון הביתי. השתתפות במבצע קו נוסף, תאפשר ללקוחות להגדיל את נפח התקשורת אבל במקביל לצמצם  את עלויות התקשורת במשפחה. המבצע הנוכחי, מאפשר בעלות  נמוכה ליהנות מ – 2 קווי טלפון בבית וכך כאשר קו אחד תפוס, בני הבית יכולים להמשיך ולשוחח באמצעות רשת בזק במחירים הנמוכים שהיא מציעה", הסביר גוראון.