תאריך פרסום: 15/10/2006

זוהי השנה הרביעית שבזק  חוגגת מסיבת בר מצווה לילדי עובדי בזק ולילדי הקהילה.
האירוע נחגג על פסגת המצדה, בערב חג הסוכות. השתתפו בו כ 700 בני ובנות מצווה והוריהם.

 
עובדי בזק חגגו בערב מסיבת הבר והבת מצווה השנתי על פסגת המצדה. באירוע, שהופק על ידי אנשי עמותת הרווחה בבזק, השתתפו ילדי עובדי בזק אשר הגיעו השנה למצוות ואיתם חגגו גם 200 ילדים מקרב הקהילה.
 
לאירוע הוזמן גם צבי רגב, אביו של החייל החטוף, אלדד רגב. רגב הינו גמלאי של בזק, והחברה מלווה אותו לאורך כל התקופה הקשה. מאות יונים לבנות הופרחו לכבוד צבי, ותפילה לשובם של הבנים הביתה נישאה באותו מעמד.
 
האירוע שתחילתו במסע ברכבת מעכו שבצפון והגיע עד לבאר שבע שבדרום, ובדרך, כמובן חגיגה של מוסיקה בעזרת להקות פולקלור ולהקות מסורתיות כמו להקה מרוקאית, להקה גרוזינית, להקה כורדית ולהקת כלי זמרים. דיילות מרחו חינה אדומה על ידי המשתתפים, וכמובן, מגשי אוכל, שתייה וממתקים מלוא הרכבת.
 
מתחם המצדה נצבע כולו בלבן לכבוד האירוע החשוב בחיי הילדים, ובכניסה הפתעות: ארוחת ערב, בתי קפה, ובמת מופעים שבה הופיע בהתנדבות להקת 'איילון צפון', אשר נחשבת לשם הבא בלהקות הרוק הצעירות בארץ. משתתפי התוכנית 'כוכב נולד' הופיעו גם הם בבמות הבידור. ומהי חגיגת המצווה בלא מתנה – חברת בזק העניקה לכל אחד מן הילדים במתנה שעון יד.
 
גולת הכותרת של הערב על הבמה המרכזית היתה הופעת הלהקות: הדג נחש, פרוזאק ולהקת מנדינגו, מופעי זיקוקין ופירוטכניקה צבעו את השמים במגוון צבעים וצורות.
 
יאיר ברזני, יו"ר ארגון עובדי הצפון בבזק, וממארגני האירוע,  הסביר כי הזמנת מאתיים מילדי הקהילה לאירוע, זו בשבילו השמחה האמיתית הגדולה: "היום יותר מתמיד, אנחנו צריכים לחזק ולקרב את הנוער שלנו אל הערכים, אל הסמלים והתרבות שלנו" אומר ברזני, "ערך הנתינה והתרומה הוא אחד החשובים שבהם, ובאירוע השנתי שלנו אנו מצליחים לשלב ערך זה בתוך סמל ההגעה למצוות, שמשמעותו בגרות ונטילת אחריות".