לראשונה בישראל - עבודה של פעם בחיים

תאריך פרסום: 15/07/2013

בזק מציעה את הג'וב המושלם - WiFi Traveler ברחבי העולם

  • בזק יוצאת במהלך ראשון מסוגו בישראל ומציעה "עבודה של פעם בחיים"
  • המועמד שיתקבל לתפקיד יקבל  20 אלף שקל וטיסה למספר יעדים בחו"ל, ביניהם רומא, פריז, בנגקוק, מקסיקו ועוד
  • הזוכה בפרויקט העבודה הטובה בעולם באוסטרליה - בן סאות'הול, יגיע לישראל וישמש כמנטור למועמדים לתפקיד ושופט בתהליך הבחירה
 חברת בזק יוצאת במהלך ראשון מסוגו במסגרתו מציעה את הג'וב המושלם– Wifi Traveler" של בזק",
המשלב עבודה של פעם בחיים, תנאים ושכר חלומיים. המועמד שיזכה בתפקיד הנכסף ידלג במשך חודש שלם בין בירות נחשקות ברחבי העולם, ביניהן רומא, בודפשט, אמסטרדם, בנגקוק, מקסיקו ופריז. 

משימתו של ה"Wifi Traveler"- היא לצלם, לתעד ולסקר את חוויותיו מהאירועים והמקומות בהם עבר ולשתפם ברשת, באמצעות טכנולוגיות האינטרנט המתקדמות של בזק - Bezeq Free WiFi ו-Bphone המוצעות ללקוחות בזק ללא עלות. המועמד שיתקבל לתפקיד יקבל עבורו 20,000 שקל.

בן סאות'הול – שזכה בפרויקט האוסטרלי "העבודה הטובה בעולם" שנערכה בשנת 2009, יוביל את המהלך של בזק בתפקיד ה"מנטור" במסגרתו יחלוק מחוויותיו ויציע למועמדים עצות וטיפים.

ה"Wifi Traveler"- ולקוחות בזק שהצטרפו למיזם Bezeq free wifi, רשת האינטרנט החברתי הציבורי, יוכלו לשתף את חוויותיהם מהעולם על גבי הרשת באמצעות חיבור WiFi חינמי לאינטרנט ברחבי העולם. בנוסף, שירות Bphone של בזק מאפשר ללקוחותיה לדבר מכל מקום בעולם בעלות של שיחה מקומית (תעריף בזק). 

תהליך איתור המועמדים יחל באמצעות פרסום מודעות במדורי הדרושים בעיתונות הארצית, לפיהן יתבקשו המועמדים לשלוח קורות חיים ולספר על עצמם, על ידי מענה לשאלון קצר באתר ייעודי. בעלי סיכויים גבוהים להתקבל לתפקיד יהיו אנשים שאוהבים לטייל בעולם לבלות ולחוות חוויות, אנשים קלילים וזורמים שאוהבים לשתף ולדבר, אנשים חברותיים עם פלפל וכושר שכנוע, אנשים עם ניסיון של שנה לפחות בגלישה באינטרנט, אנשים עם מעל 100 חברים בפייסבוק ועוד. 

לאחר ההרשמה הראשונית ידורגו המועמדים על ידי גולשים משפיעים וצוות שופטים, כאשר בכל יום 10 המועמדים המובילים יעלו לשלב הבא. בשלב המיונים האחרון יוכלו 100 המשתתפים שנבחרו לשלוח לאתר המבצע סרטוני וידאו שלהם בהם הם ינסו לשכנע מדוע הם ראויים להתקבל לתפקיד ולצרף את המלצות חבריהם. הסרטונים גם הם ידורגו על ידי גולשים משפיעים וצוות השופטים לפי הקריטריונים הבאים – השקעה, יצירתיות, כושר ביטוי בכתב ובעל פה, ייחודיות, כריזמה ונוכחות המועמד, ממד ההשפעה החברתית ברשת ועוד. 

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, "אנחנו שואפים להפתיע את לקוחותינו בכל פעם מחדש עם מהלך גדול וחדשני יותר מקודמו. בעקבות הצלחת פרויקט Bezeq Free WiFi שנחשף בדיוק לפני שנה, בחרנו הפעם במהלך שיווקי פורץ גבולות תרתי משמע, באמצעותו נמחיש את קלות ויעילות שירותי בזק בחו"ל המוענקים ללקוחותינו ללא עלות, על מנת לאפשר להם לשתף ולהעצים את חוויותיהם בחו"ל. אנו סמוכים ובטוחים כי עשרות אלפי משתתפים ישמחו להתמודד על התפקיד הנחשק בעולם".