בזק מציעה חבילה של 1000 הודעות SMS במחיר 4.90 שקל

תאריך פרסום: 15/05/2011

בזק העלתה גרסה חדשה לאפליקציית ה-Bphone, המאפשרת לבעלי סמארט פון (מסוג אייפון, אייפוד, אייפד, נוקיה ומכשירים התומכים בטכנולוגית האנדרואיד) לשלוח הודעת SMS לכל מכשיר בתעריפי בזק. מהלך זה של בזק מאפשר ללקוחות בזק להמשיך לחסוך בהוצאות התקשורת, גם כאשר מדובר בהודעות טקסט. 

בתוך כך, משיקה בזק שתי חבילות SMS. בחבילה הראשונה מציעה בזק ללקוחותיה ליהנות מ- 1000 הודעות SMS לכל מכשיר טלפון (נייד או נייח) במחיר של 4.90 שקל בחודש. בחבילה השנייה מציעה בזק 2000 הודעות SMS בחודש, תמורת 8.90 שקל בחודש. מדובר בחיסכון משמעותי ביותר, שכן מחיר הודעת SMS במסגרת החבילה עומד על פחות מאגורה (ואף פחות מחצי אגורה בחבילת ה-2000 הודעות), זאת לעומת מחיר ממוצע להודעת SMS מטלפון סלולרי, העומד היום על כחצי שקל.

בנוסף, ובמסגרת הגרסה החדשה לאפליקציית ה-Bphone, תתאפשר קבלת שיחה נכנסת גם כאשר האפליקציהאינה פעילה (על גבי מכשירי ה-iPhone). כאשר שיחה נכנסת בזמן שה-Bphone אינו פעיל, תוצג התראה ולאחר מענה, תחפש המערכת רשת אלחוטית (Wi-Fi) זמינהבמידה וקיימת רשת אלחוטית השיחה תתקיים. ההתראה תציג על מסך הטלפון הנייד הודעה גם כאשר מכשיר ה-iPhone נמצא במצב "נעול" וגם כאשר במצב "פתוח". 

שר
ות Bphone מאפשר ללקוחות בזק לדבר מטלפון נייד במחירי הבזק שלהם מכל מקום בו הם נמצאים, אם בבית ואם מחוצה לו. הדבר מתאפשר באמצעות התקנה עצמאית ופשוטה של תוכנה על גבי סמארט פון או על גבי המחשב. למעשה מדובר ב- Soft Phone המשמש כקו טלפון בזק לכל דבר, ומאפשר הוצאה וקבלת שיחות לכל יעד ומכל יעד בתעריפי בזק הרגילים מהמחשבניהול רשימת אנשי קשרניהול יומן שיחות ושליחת SMS. השירות אינו כרוך בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע. השירות זמין ללקוחות שנמצאים בטווח הפריסה של רשת ה- NGN. כל לקוח בזק יכול לבדוק אם הוא נמצא בטווח הפריסה באתר בזק, על ידי הקלקה פשוטה של מספר הטלפון שלו באתר בזק. חשוב לציין כי על מנת להירשם לשירות אין צורך להיות לקוח של בזק באינטרנט, כל עוד ללקוח קו טלפון בזק. כמו כן, ניתן להנות מהשרות גם כאשר נמצאים מחוץ לבית באזורים בהם יש תשתית אינטרנט כלשהי (WiFi או בכלל).