בזק משיקה 5 מסלולי מחיר חדשים

תאריך פרסום: 15/01/2008

 
היעד של בזק לסוף 2008: חצי מיליון מנויים העושים שימוש במסלולים השונים
 

בזק עוברת מהפך מחברה עם "מחירון" קבוע לחברה עם מסלולים מגוונים

 חברת בזק תשיק בימים הקרובים 5 מסלולי מחיר חדשים, לאחר שאושרו לאחרונה על ידי משרד התקשורת. מסלולים אלו מצטרפים ל- 3 מסלולים אחרים שאושרו לאחרונה. בסך הכל עומד כעת מבחר המסלולים של בזק על 11, כשאלו מאפשרים לכל סוגי הלקוחות לחסוך בהוצאות התקשורת שלהם.

נכון להיום, כ- 250 אלף ממנויי בזק נהנים ממגוון המסלולים העומד לרשותם, אך העובדה כי מגוון המסלולים התרחב מאד, ולמעשה שילש את עצמו בתקופה קצרה יאפשר, כך מעריכים בחברה, גידול מהיר ביותר במספר המנויים העושים שימוש במסלולים החדשים. למעשה, עברו 5 שנים מאז הושק בפעם האחרונה מסלול בבזק.

סמנכ"ל השיווק של בזק, רן גוראון אמר כי, "היעד של בזק לסוף 2008 עומד על חצי מיליון מנויים שיעשו שימוש במסלולים השונים, כלומר שהשנה צפויים להתווסף כ- 250 אלף מנויים חדשים למסלולים. המדובר בכרבע מתוך כלל מנויי בזק בשוק הפרטי, ולכן למעשה המסלולים בבזק כבר אינם עוד 'מוצר נישה', אלא חלק אינטגרלי ומהותי בהצעה של בזק ללקוחות".

המדובר במהפך אמיתי בהצעה של בזק ללקוח, כשהיא הפכה מחברה עם "מחירון" קבוע ולא מאד גמיש, לחברה המציעה את המגוון הגדול ביותר של מסלולים בשוק הטלפוניה הישראלי. מגוון המסלולים מאפשר לחברה גמישות רבה יותר, כשניתן להעמיד בכל רגע נתון מול הלקוח אפשרויות רבות ומגוונות של מסלולים, ולסייע לו לאתר את המסלול המתאים לו ביותר. במקביל המסלולים מסייעים לבזק לשמר את המנויים בסביבה התחרותית בה היא מצויה.

להלן המסלולים הנחלקים למסלולים בעלי דמי שימוש (דמ"ש) משתנים ולמסלולי "דבר באפס אגורות".

 

מסלולי דמי שימוש משתנים:


המסלולים החדשים הם:

מסלול קו מוזל- התשלום החודשי הקבוע הינו 35 שקלים והמחיר לדקת שיחה הוא אחיד בכל שעות היממה – 15 אג' לדקה מבזק לבזק ומבזק למפעיל נייח אחר . מסלול זה מותאם ללקוחות אשר מדברים עד 100 דקות שיחה בחודש או משתמשים בו עבור קו נוסף בבית.

מסלול  נוסף הינו מסלול משתלם 30תמורת  9.90 שקלים לחודש מוזלות דקות השיחה: מחיר דקת שיחה בשיא – 8.05 אג', ובשעות השפל – 3.29 אג'. המסלול מוגבל עד 250 דקות בשיא ו – 250 דקות בשפל. מעבר למכסה זו ישלם הלקוח את התעריפים הרגילים.
השיחות המוזלות במסלול זה כוללות שיחות מבזק לבזק ומבזק למפעיל נייח אחר . בעזרת המסלול החדש ניתן לחסוך עד 30% מעלות השיחות בבזק. לקוח המדבר כ – 300 דקות בחודש בממוצע מכסה את העלות הקבועה של החבילה, והתשלום הקבוע עבור החבילה נותן ללקוח שליטה על חשבון הטלפון החודשי שלו.
 
מסלולים אלו מצטרפים לשני המסלולים הקיימים:

המסלול הרגיל, שבו התשלום החודשי הקבוע עומד על 49.90 שקלים ותעריף לדקת שיחה בשעות השיא (בין 7 בבוקר ל-7 בערב) הוא 11.5 אג' ובשפל (7 בערב עד 7 בבוקר, ומיום שישי ב-13:00 עד יום ראשון ב-7 בבוקר) הוא. 4.7 אג', וכןמסלול קו קל-  שבו התשלום חודשי הינו קבוע ועומד על 25 שקלים, ותעריף לדקת שיחה הינו 25  אג' בכל שעות היום.

במסלולי קו מוזל וקו קל, קיימת רשת ביטחון ללקוח- כאשר התשלום החודשי במסלול זה לא יעלה על 25 שקל ביחס לתשלום במסלול קו רגיל.

כל המסלולים הם ללא התחייבות, ולא ניתן לרכוש מסלולי מחיר ו/או חבילות מחיר נוספות על קו מוזל.
 

מסלולי " דבר ב-0 אגורות "


מגוון מסלולי שיחה חדשים המותאמים לצרכי הלקוחות – מסלולי שיחות למגזר הפרטי, למגזר הדתי ומסלול משפחה וחברים.
בעזרת המסלולים החדשים הלקוח יוכל לחסוך עד 50% מעלות השיחות שלו בבזקמסלולי רצועות הזמן מאפשרים ללקוח לדבר יותר בתוך רצועות זמן מוגדרות, בתמורה לתשלום חודשי קבוע. לקוח המדבר כ – 100 דקות בחודש, במסלול שבחר, מכסה את העלות הקבועה של החבילה.
שני המסלולים המתמקדים בימות החול הינם מסלולים המותאמים למגזר הדתי.

לקוח אשר מדבר מעל 150 דקות בחודש ליעדים ספציפיים ייהנה מהוזלה בחשבון הטלפון שלו בעזרת מסלול חברים ומשפחה. הלקוח יכול לדבר יותר בשעות ה"עומס" שלו מבלי לשלם יותר עבור השיחות, והתשלום הקבוע עבור החבילה נותן ללקוח שליטה על חשבון הטלפון החודשי שלו.

למסלולים חדשים אלו יתרונות רבים: שיחות ב- 0 אג' לדקה, הוזלת מחיר השיחות מבזק לבזק וכל מפעיל נייח אחר, שליטה על חשבון הטלפון, אפשרות לדבר יותר בשעות ה"עומס", אפשרות לדבר יותר לאנשים איתם מדברים הרבה וכמובן התאמה לצרכים האישיים של כל לקוח.
מעבר ל – 200 דקות ישלם הלקוח עבור דקת שיחה לפי התעריפים הרגילים – 11.5 אג' בשיא, ו – 4.7 אג' בשפל.

לצד המסלולים החדשים קיימים המסלולים הותיקים, המאפשרים שיחה ללא הגבלה בשעות הערב (חופשי מ-7) וכן שיחה ב-50% ליעדם נבחרים ("הזוג/שלישיה/חמישייה שלי"),

כל המסלולים ללא התחייבות, ולא ניתן לשלבם עם הקווים בעלי התשלום הקבוע המופחת.
 
פירוט מסלולי רצועות זמן: 


מסלול משפחה וחברים