בזק ואשת טורס בעוד שיתוף פעולה קיצי

תאריך פרסום: 14/06/2011

בזק מעניקה ללקוחותיה הנחה של מאות שקלים לחופשה בחודשי הקיץ בארץ ובחו"ל
  •  לקוחות "בזק אישי" יקבלו הנחה נוספת
  •  ניתן לממש את ההטבה גם בסופי שבוע
לקראת עונת הקיץ, הידועה כעונת התיירות הפופולרית ביותר מבין עונות השנה יוצאת בזק בשיתוף פעולה עם חברת התיירות אשת טורס. במסגרת ההטבה, תחלק בזק ללקוחותיה שוברי מבצע בחשבונית החודשית, בהם תציע הנחה של 450 שקל על חופשה זוגית בארץ או הנחה של 100 דולר לחופשה זוגית בחו"ל. ניתן גם ליהנות מהנחה של  200 דולר עבור חופשה משפחתית למגוון יעדים בחו"ל

על לקוחות המעוניינים ליהנות מההטבה להזמין ולממש חופשה בארץ או בחו"ל עד סוף חודש אוגוסט, כולל סופי שבוע, הנחשבים למבוקשים במיוחד ליציאה לחופשה.

לקוחות הרשומים בפורטל "בזק אישי" יזכו בהנחה נוספת בשווי 50 שקל עבור חופשה זוגית בישראל, או הנחה נוספת בשווי 25 דולר עבור חופשה זוגית בחו"ל. "בזק אישי" הוא שירות חינמי המאפשר ללקוחות לקבל מידע מלא על חשבונות הטלפון, פירוט שיחות, הצטרפות לשירותים שונים בקו ועוד. כתובת הפורטל:my.bezeq.co.il 

לקוחות בזק שירצו לממש את ההטבה עבור חופשה בחו"ל, יוכלו לבחור בחבילת נופש במגוון יעדים, ביניהם: לונדון, פריז, רומא, ארה"ב, צפון איטליה, ברצלונה קוסטה ברווה ועוד. בנוסף, ניתן להשתמש בהטבה גם עבור טיסות ליעדים מבוקשים ביותר באירופה, כגון אמסטרדם, ברצלונה, לונדון, פראג, כרתים, בורגאס ונוספים.

את ההטבה עבור חופשה בארץ, הכוללת 4 לילות באמצע השבוע או 3 לילות בסוף השבוע,  יוכלו לקוחות בזק לממש במבחר גדול של בתי מלון באילת, ים המלח, טבריה והצפון, תל-אביב וירושלים. קיימים  גם  מלונות המותאמים לאוכלוסיה חרדית.