מעל חצי מיליון לקוחות בזק מחוברים לרשת האלחוטית

תאריך פרסום: 10/11/2009

  •  חדירת הרשתות בבזק נמשכת בקצב מואץ: 10,000 לקוחות מצטרפים מדי חודש
  • כ-70% מסך הרשתות האלחוטיות בישראל הן של בזק

בזק מודיעה היום כי היא חצתה את רף חצי מיליון לקוחות החברה המחוברים לרשת הביתית האלחוטית. מדובר בכ–50% מסך לקוחות האינטרנט של החברה. בזק היא החברה הדומיננטית ביותר בשוק הרשתות הביתיות וכ-70% מסך הרשתות האלחוטיות בישראל הן של החברה. למעשה, בזק היא החברה היחידה המציעה פתרון כולל לצרכן, המאפשר לו ליהנות מרשת ביתית אלחוטית, כשהאחריות המלאה על ההתקנה והתמיכה נמצאת בידי חברה אחת, המעניקה לו פתרון כולל ופשוט.

לפני כשנה, דיווחה בזק על 300 אלף לקוחות המחוברים לאינטרנט באמצעות הרשת האלחוטית של החברה. בתוך כך, הכריזה בזק על יעד של חצי מיליון רשתות אלחוטיות עד סוף שנת 2009. בזק עמדה ביעד, תוך שהיא מקדימה את תכנית העבודה. הפעילות של בזק בתחום הרשתות האלחוטיות, דחפה את השוק הישראלי להיות בין המתקדמים בעולם, כש- 46% מסך מנויי האינטרנט גולשים באמצעות רשת אלחוטית (צפי לסוף 2009).

 

חדירת רשת ביתית אלחוטית בישראל

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק בבזק, "ההצלחה של בזק בתחום הרשתות הביתיות האלחוטיות היתה עד כה פנומנלית, ואנחנו ממשיכים לראות מומנטום חזק מאד בתחום גם היום. חדירת הרשתות בבזק נמשכת בקצב מואץ, כאשר 10,000 לקוחות נטו מצטרפים מדי חודש".

הדור החדש של הרשתות הביתיות יוצר מהפכה חדשה ביכולת של מכשירי הקצה השונים לתקשר בניהם. כל לקוחות בזק שישדרגו לקצבי ה–NGN ייהנו גם מרשת אלחוטית חדשה בתקן N בחינם (במודל של חיוב זיכוי). תקן N המתקדם מעניק חוויית גלישה חדשנית ואיכותית בעלת טווח קליטה גדול יותר (עד פי 3) המאפשר גלישה מכל מקום בבית, העברת קבצים מהירה יותר (עד פי 6) בין המחשבים המחוברים לרשת הביתית ומערכת ניהול מרחוק המאפשרת התקנה ראשונית של הנתב בצורה נוחה ופשוטה עם ממשק בעברית, וטיפול יעיל יותר בתקלות מול המוקד הטכני.