בזק מורידה את המחיר ל- iPad ומציעה אותו מהיום ב- 1368 שקל בלבד

תאריך פרסום: 09/03/2011

בזק מיישרת קו עם  Apple

 
  • לקוחות שרכשו את ה- iPad לפני הורדת המחירים יקבלו שובר לתיק ל-iPad מתנה, למימוש באחת מחנויות בזק סטור

  • המבצע ללקוחות שיצטרפו לרשת ה-NGN במסגרת חבילה הכוללת תשתית וספק אינטרנט

  • רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק:"מבדיקות שעשינו עולה כי החסם העיקרי בקרב הציבור לרכישת מחשב ה iPad הינו המחיר"

בעקבות ההכרזה של חברת Apple השבוע על הורדת המחיר של ה- iPad, החליטה בזק ליישר קו עם החברה, ולהוריד את המחיר. עד היום הציעה בזק את ה- iPad במחיר של 1620 שקל, ואילו בעקבות הורדת המחירים של Apple, תמכור בזק את ה-iPad  ב- 1368 שקל בלבד (במודל של חיוב זיכוי ובפריסה של 36 תשלומים),630 שקל  הנחה ממחיר השוק. חשוב לציין כי מלכתחילה המחיר שבזק הציעה ללקוחותיה היה מסובסד וזול בהרבה מהמחיר הקיים בחנויות המשווקים בארץ.. לקוחות שרכשו  מבזק את ה- iPad לפני הורדת המחירים, יכולים לגשת לחנות בזק סטור עם הקבלה ולהנות מתיק יוקרתי ל-iPad במתנה.

כזכור, לפני כשבועיים השיקה בזק מבצע המציע חבילת בנדל, הכוללת אינטרנט מהיר (תשתית וספק אינטרנט) וגם את מחשב הטאבלט המתקדם, ה- iPad של  Apple

מדובר בשיתוף הפעולה השני שבזק מקיימת עם חברת iDigital, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה, לקוחות קיימים וחדשים שיצטרפו לחבילה המשולבת, למהירות 10 מגה ומעלה ישלמו החל מ- 109.90 שקל לחודש עבור ספק אינטרנט ותשתית וכן יוכלו להנות מ-  iPad במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מטרת המהלך היא לעודד לקוחות קיימים וחדשים להצטרף לקצבי ה- NGN הגבוהים וכן ליהנות מיתרונות חבילת הגלישה של בזק, הכוללת ספק אינטרנט ותשתית תחת קורת גג אחת. ההתחברות למסלול האינטרנט כרוכה בהתחייבות לבזק לשנה. המבצע בתוקף עד ה – 31/3 או עד גמר המלאי (הקודם מבניהם).

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק אמר כי, "בעקבות עשרות אלפי הלקוחות שהצטרפו לבנדלים הקודמים שלנו, החלטנו לשדרג את ההצעה ולהוסיף לחבילת התקשורת גם ציוד קצה פופולרי, הלוא הוא ה- iPad. ההצעה שלנו, מאפשרת לרכוש את הiPad -במחיר מוזל של 38 שקל לחודש בלבד (למשך 36 חודשים), ועל ידי כך מנגישה ללקוחותיה את אחד מהטאבלטים המבוקשים בעולם לכולם". עוד הוסיף גוראון כי, "מבדיקות שעשינו עולה כי החסם העיקרי בקרב הציבור לרכישת מחשב ה-iPad הינו המחיר. אני מאמין שבאמצעות המבצע הנוכחי של בזק והמחיר האטרקטיבי הצרכנים יתגברו על חסם זה".


ה, iPad- מדגם  WiFi  16GB כולל כונן פלאש, מסך 9.7 אינץ', תאורת LED אחורית עם טכנולוגיית IPS, מסך Multi-Touch Bluetooth 2.1802.11a/b/g/n WiFi ועד 10 שעות חיי סוללה.

 


במקביל, בזק תאפשר רכישה של מוצרים משלימים מבית Apple גם בחנויות בזק סטור ובאתר החנות, כדוגמת רמקולים, תיק צד, כיסוי מגן בעיצובים שונים ועוד