מהלך נוסף של בזק בשוק הסלולר: מציעה מגוון חבילות תקשורת כוללות בהתאמה אישית

תאריך פרסום: 04/12/2012

מעתה, ניתן להרכיב בבזק חבילת תקשורת כוללת לכל משפחה בהתאם לצרכיה

לאחר שבזק נכנסה לשוק הסלולר בחודש ספטמבר האחרון, היא יוצאת עתה עם מגוון רחב של חבילות תקשורת. חבילות אלו כוללות מסלולי סלולר בהתאמה אישית ולפי צרכי הלקוח, כך שניתן לקבל במקום אחד מענה לכל צרכיו בתחום התקשורת. בזק משווקת עתה מסלולי סלולר שאותם יהיה ניתן לשלב עם מגוון חבילות בזק בתחום הטלפון הקווי והאינטרנט. 
בזק מציעה חבילה ללקוחות העוברים לחברה, הכוללת חבילת סלולר של פלאפון הכוללת שיחות ומסרונים ללא הגבלה וגלישה עד G1, קו טלפון קווי עם 100 דקות שיחה ואינטרנט במהירות 10 מגה, בעלות כוללת של 199 שקל לחודש למשך שנה. ניתן גם לשלב את מסלולי הסלולר השונים עם חבילות אחרות שבזק מציעה, הן בטלפון הנייח והן באינטרנט.
בכך, מאפשרת בזק ללקוחות לבנות את חבילת התקשורת המשפחתית שמתאימה להם. לדוגמה:
חבילה זוגית לצעירים הכוללת: שני מנויי סלולר ללא הגבלה + אינטרנט 20 מגה כולל ספק + קו טלפון עם 100 דקות, החל מ-345 שקל לחודש. 
חבילה משפחתית הכוללת: שני מנויי סלולר ללא הגבלה, מתוכם אחד כולל שיחות לחו"ל + חבילת סלולר "לא דיברת לא שילמת" עבור הילד + אינטרנט 10 מגה כולל ספק + קו טלפון עם 300 דקות, החל מ-389שקל לחודש.
חבילה למשפחה חרדית הכוללת: 2 מנויי סלולר ללא הגבלה בקו כשר כולל מכשיר תואם + קו טלפון עם 600 דקות, ב-299 שקל לחודש.
בזק תבצע עבור הלקוח את ההזמנה של החבילה הסלולרית, כך שלמעשה הוא לא צריך לפנות לפלאפון בעניין. לקוחות החבילה החדשה ימשיכו לקבל חשבון על השירותים הקוויים מבזק, ואילו פלאפון תספק ללקוח את החשבונית על שירותי הסלולר.