תקלטו: הנתבים שיגדילו את טווח ה-WiFi שלכם

אנחנו אוהבים להיות מחוברים כל הזמן ובכל מקום. בבית, במשרד או בחופשה, אנחנו רוצים אינטרנט זמין, מהיר ויציב. בבית הישראלי מחוברים לאינטרנט כתשעה מכשירים בממוצע, ביניהם מחשבים, סמארטפונים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחקים, טאבלטים ושאר גאדג'טים, והעידן הדיגיטלי מספק לנו עוד ועוד מכשירים חכמים שזקוקים לרשת אלחוטית חזקה. לכן הגדלת טווח אינטרנט היא חשובה במיוחד, כדי להבטיח ששיחת הוואטסאפ שלנו לא תיתקע או שהילדים יוכלו לשחק ללא הפרעה. אז איך להגדיל טווח WiFi בכל מקום שבו נהיה? כיצד נבטיח רשת אלחוטית בעוצמה גבוהה? הכירו את מגדילי הטווח החדשים שיעזרו להתגבר על העומס הגובר ויבטיחו לכם גלישה ביתית בטוחה ורציפה.לאנשים שרוצים את האינטרנט צמוד אליהם


איך מגדילים טווח רשת אלחוטית בצורה אלגנטית וקלה? מתקינים את מגדיל טווח הקליטה TP Link TL-RE200. המכשיר שאיתו הגדלת טווח אינטרנט בבית היא קלה ופשוטה, כי מדובר בראוטר קטן ומעוצב עם חיבור ישיר לרשת החשמל. בדרך כלל אנחנו ממקמים את הנתב במקום מרכזי בבית, ובדירות גדולות שבהן הרבה קירות פנימיים, הקליטה לעתים משובשת. האביזר הזה מספק לכם WiFi בכל חדר שבו תבחרו לגלוש ומשמש גם ככרטיס רשת אלחוטי חזק במיוחד.
האדג' הטכנולוגי: לא משנה באיזה אתר אתם גולשים או באיזה משחק אתם משחקים, אתם רוצים אינטרנט בטוח, והמכשיר זה כולל גם כולל כפתור הצפנה לחיבור מאובטח ולחיבור רשת קווי.

 Tp Link Tl Re200 מגדיל טווח הקליטה


לאנשים שרוצים להיות מחוברים בכל חדר


התשובה לשאלה איך להגביר קליטת WiFi בלי מאמץ היא מגדיל טווח AC מסוג Edimax EW-7438AC, שמיועד למי שרוצה להיות מחובר בכל פינה ולשפר את קליטת האינטרנט בכל רחבי הבית. למעשה מדובר בשלושה מוצרים במכשיר אחד: מגדיל טווח, נקודת גישה וברידג'. מה זה ברידג'? מדובר בגשר אלחוטי שמקשר ומאחד שתי רשתות שונות לרשת מרכזית, כך שאם יש לכם שתי רשתות אלחוטיות בבית או במשרד, המכשיר יאחד אותם וישפר את ביצועי הרשת האלחוטית. והכי כיף – ניתן לשלוט בכל זה דרך אפליקציה.
האדג' הטכנולוגי: הגדלת טווח ראוטר דורשת מגדיל טווח איכותי (Reapeter), ומכשיר זה הוא פתרון יעיל ביותר להגדלת טווח קליטת האינטרנט האלחוטי בבית ובעל התקן המתקדם ביותר להבטחת מהירות גלישה ללא ניתוקים.

 Edimax Ew 7438Ac מגדיל טווח


למשפחה שאוהבת לגלוש ביחד


בשעות הערב וסופי השבוע העומס על הרשת הביתית גדול במיוחד. כולם בבית, כולם גולשים והרשת עלולה להיתקע. אתם מחוברים ללפטופ, הילדים רואים סדרה בטאבלט או משחקים בקונסולת משחקים וללא האביזרים הנכונים הגלישה יכולה להפוך לסיוט. מגדיל טווח Dual Band תומך AC נותן מענה לצורך הולך וגובר של גלישה באינטרנט וצריכת וידאו מוגברת באמצעות מגוון מכשירים, והוא הוא תומך בתקן מגדיל טווח AC שנחשב למתקדם ביותר ובעל שטח הכיסוי הגדול ביותר. איך נהנים ממנו? מחברים לחשמל, מורידים את האפליקציה, מתחברים וגולשים.
האדג' הטכנולוגי: הרפיטר מאפשר גלישה בשתי רשתות אלחוטיות בו זמנית בתדרים נפרדים למגוון רחב של יישומים, כך שאתם יכולים ליצור רשת אלחוטית לכם ורשת אלחוטית לילדים.

 Dual Band תומך Ac מגדיל טווח

רוצים להגדיל את טווח הקליטה? היכנסו כעת לאתר בזקסטור>>