גאדג'טים לבית חכםגאדג'טים חכמים לבית חכם


הבתים שלנו נעשים יותר ויותר דיגיטליים ולכן גם נוחים ובטוחים יותר. בין אם אתם גיימרים שמחפשים את הגאדג'טים שתאהבו לשחק איתם ובין אתם חובבי גאדג'טים וחידושים, כדאי לכם להכיר עוד שלושה מוצרים שיהפכו את הבית שלכם לטכנולוגי יותר ותיהנו מהם מדי יום.

 

פעמון דלת עם מצלמה חכמה


מי צלצל בדלת כשלא הייתם בבית? מי ביקר אתכם כשהייתם בעבודה? אתם עסוקים ורוצים לדעת מי מחכה מעבר לדלת בלי להפסיק את עיסוקכם? הנה לכם מוצר קטן וחכם שיהפוך את הבית שלכם לבטוח יותר.
מדובר במצלמה ופעמון דלת מעוצבים שבעזרתם תוכלו לראות מכל מקום שבו אתם נמצאים מי רוצה להיכנס לביתכם. ההתקנה פשוטה, אין צורך בחיבור לחשמל ואת פעמון הדלת עם המצלמה החכמה מטעינים בעזרת כבל USB.
מכיוון שהמצלמה מופעלת על ידי חיישני תנועה אז ההטענה היא אחת לכמה חודשים. באמצעות אפליקציה אפשר לראות ואף לשוחח עם מי שמצלצל בדלת והיא מספקת עדכונים לסמארטפון או למחשב שלכם. 

 

פעמון דלת

 

מצלמת אבטחה חכמה לבית


הגיע הזמן להיפרד יפה ממצלמת האבטחה הסטנדרטית לבית ולעבור למצלמה שמספקת לנו שליטה מלאה וכיסוי מרבי לאזור בבית שאחריו נרצה לעקוב.
מצלמת אבטחה IP עם מנוע לסקירה היקפית מספקת תמונה באיכות HD, מאפשרת לכם לעקוב אחרי התמונה מהסמארטפון ויש בה רמקול ומיקרופון מובנים, שדרכם אפשר לנהל שיחה עם מי שנמצא בבית. העיניים הטכנולוגיות שלכם בבית מכל מקום בארץ ובעולם.


 

מצלמה

 

משקל חכם

יופי של מוצר טכנולוגי שאפשר לקנות כמתנה או לעצמכם, בעיקר אם אתם שומרים על כושר או מתכוונים להתחיל להתאמן.
המשקל הדיגיטלי החכם של שיאומי לא רק מראה את המשקל, אלא גם מספק לכם נתונים חשובים כמו מסת שריר, אחוזי שומן, אחוזי המים בגוף ועוד, על ידי חיבור לאפליקציית MI FIT לצורך מעקב.
הוא מאפשר אחסון נתונים של עד 16 משתמשים שונים, אך שימו לב: אנשים עם שתל רפואי אלקטרוני, כגון קוצב לב, דיאליזה מלאכותית או התקנים רפואיים מושתלים אחרים אינם יכולים להשתמש בו.
 
 


משקל חכם