מה כדאי רפיטר או Be Spot?רפיטר או Be Spot? עושים סדר במהפכת האינטרנט בבית

פתרונות האינטרנט החדשים של בזק מיועדים לעזור לכם לגלוש מכל חדר ובכל מצב. אבל מה המוצר שהכי מתאים לבית שלכם? באנו לעשות סדר בכל מה שחשוב לדעת

כניסתן של הרשתות האלחוטיות לכל בית יצרה מצב בו כולנו רגילים להיות מחוברים לאינטרנט ללא הפסקה. הבעיה היא שרבים אמנם ממהרים להתחבר לרשת ה-WiFi הביתית כבר עם פתיחת הדלת, אבל מגלים שאיכות החיבור לא זהה מכל חדר. בסלון ובאזורים המרכזיים בבית האינטרנט זורם ללא בעיה, אבל כשעוברים לממ"ד, למרתף, לקומה העליונה או למרפסת, הוא מתחיל להאט או להיתקע.

החדשות הטובות הן שנבחרת הפתרונות להרחבת ה-WiFi עם האינטרנט האיכותי של בזק כבר כאן, והם מיועדים לאפשר לכם להישאר מחוברים מכל מקום ומכל מכשיר בבית: מחשב, סמארטפון, טלוויזיה חכמה, קונסולת משחקים וכדומה. אם אתם לא לגמרי בטוחים איזה פתרון מתאים לבית ולצרכים שלכם, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.


סובלים מבעיות גלישה באינטנרט? הצטרפו עכשיו!

Be Spot   – הדרך ליהנות מאינטרנט טוב יותר גם בחדרים מרוחקים, שפעם האינטרנט לא הגיע אליהם...

בבתים גדולים או בחדרים שה-WiFi לא מצליח להגיע אליהם, בין אם מדובר בממ"ד או בחדר שפשוט מרוחק מהנתב, יכולות לצוץ בעיות במהירות ובאיכות של החיבור. אם אתם שמים לב שהפסים שמעידים על איכות האות נחלשים באותם חדרים, הדבר יבוא לידי ביטוי גם בגלישה איטית יותר על גבי ה-WiFi.

Be Spot הוא פתרון ייחודי לבזק לגלישה קווית איכותית במקומות מרוחקים, שמיועד לחלקי הבית שסובלים מבעיות קליטה ב-WiFi. הוא ממשיך את האינטרנט הקווי או האלחוטי בצורה קווית מול הנתב, מה שמשפר את הגלישה מכל מקום. כתוצאה מכך, צפייה בסרטים באיכות גבוהה, משחק במחשב או השלמת עבודה מהבית, יתאפשרו ללא בעיה ובאיכות המקסימאלית גם במקומות מרוחקים בבית.
על מנת להתאים לכל שימוש של בני הבית ב-WiFi,Be Spot  מפיץ בו זמנית שתי רשתות אלחוטיות בתדרים שונים. הראשונה בתדר GHz 2.4 והשנייה בתדרGHz 5 בתקן AC. כמו כן, מאחר ש-
Be Spot משתמש בתשתית בזק הקיימת, הוא אינו מצריך התקנה של תשתית חדשה.

רפיטר – פתרון מתקדם לגלישה איכותית בדירות במפלס אחד

ייתכן שאתם מתגוררים בדירה בעלת מפלס אחד, ועדיין סובלים מבעיית גלישה באיכות שמשתנה בין חדר לחדר בבית. הדבר קורה כאשר רשת ה-WiFi אינה מכסה את כל הדירה בצורה אחידה או במצבים בהם הנתב לא נמצא במרכז הבית.

למקרים כאלה בדיוק מיועד יש רפיטר אשר מגדיל את טווח הרשת האלחוטית בצורה אלחוטית מול הנתב. מדובר במגבר שמאפשר גלישה בשתי רשתות אלחוטיות ובתדרים נפרדים בו זמנית. עם זאת, בזמן שה-
Be Spot מתאים לממ"דים, לקומות עליונות או למרתפים, הרפיטר מאפשר לכם את הרחבת הגלישה האיכותית לשאר החדרים כולל המרפסת ואפילו הגינה.אז מה פתרון האינטרנט שמתאים לכם?
אם אתם עדיין מתלבטים, ריכזנו עבורכם את ההבדלים המרכזיים בין הרפיטר ל-Bspot בטבלה הבאה:


 

 

רפיטר AC

Be Spot AC

אופן פעולה

להגדיל את טווח הרשת האלחוטית בצורה אלחוטית מול הנתב

להגדיל את טווח הרשת האלחוטית בצורה קווית מול הנתב

(ללא ניחות במהירות הגלישה)

תקן/טכנולוגיה

Dual Band AC

(2 רשתות WiFi)

Dual Band AC

(2 רשתות WiFi)

למי מתאים?

דירות עם מפלס אחד כאשר רשת ה- WiFi אינה מכסה את כל הדירה בצורה אחידה

דירות עם ממ"ד

דירות עם מפלס אחד כאשר הנתב לא נמצא במרכז הבית

דירות עם מרתפים

דירות עם גינה/מרפסת שלא מגיע לשם WiFi

בתים גדולים או בתים מרובי קומות

 

לא מומלץ לממ"דים ומרתפים

-Be Spot ורפיטר הם חלק מנבחרת פתרונות האינטרנט של בזק, שמיועדים לשדרג את הגלישה שלכם בבית בכל מצב.
בין אתם רוצים לשפר את איכות ה-WiFi בקומה העליונה או בגינה, ובין אם אתם רוצים להיות בטוחים שתוכלו לגלוש אפילו בזמן הפסקת חשמל.

מחפשים את החבילה שתשדרג לכם את האינטרנט? הצטרפו עכשיו לחבילה המשתלמת של Be Spot+Be, ותוכלו ליהנות משילוב מנצח בין נתב הרשת העוצמתי ביותר של בזק לבין הפתרון שדואג שהגלישה תישאר מהירה וחלקה בכל מקום בבית. וכל זה, במחיר שווה במיוחד.